К основному контенту

Chirurgia ręki Warszawa Wrocław Kraków Poznań opinie

Chirurgia ręki Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Białystok, Gdańsk. Operacja reki bez ubezpieczenia (chirurgia ręki Warszawa cennik, opinie, najlepsi lekarze, forum - spójrz tutaj!)

Europejski Centrum Chirurgii Ręki w Charkowie na Ukrainie

Ręka ma najbardziej skomplikowaną anatomię, a ten czynnik wpływa na wysoki ryzyk pojawienia się różnych patologii, a także ogólnie, w podatności na obrażenia tej części ciała. Wiele różnych chorób i urazów, a w związku z tym towarzyszących uszkodzeń w kościach, tkankach, nerwach, ścięgnach, powstaje nagle, i nie można przewidzieć nie tylko ich pojawienia, ale także konsekwencji, jakie mogą one pociągnąć. A konsekwencje mogą być naprawdę poważne!
Jeśli ty lub któryś z Twoich krewnych mieli traumatyczną sytuację lub istnieje podejrzenie pojawienia się tej, lub innej patologii (być może zostało to już nawet potwierdzone przez specjalistów), powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że Tobie potrzebni tylko najlepsi chirurdzy ręki, którzy, do tego, muszą być doskonałymi chirurgami plastycznymi! W przeciwnym razie ryzykujesz pozostać do końca życia z ograniczoną ruchomością ręki lub nawet stracisz jej wydolności!
Recenzje naszych chirurgów tutaj: https://www.khirurgiya-kisti.org/p/reviews.html

Chirurgia ręki w Polsce: Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk i inne miasta

Chirurgia ręki Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Białystok, Gdańsk. Operacja reki bez ubezpieczenia (chirurgia ręki Warszawa cennik, opinie, najlepsi lekarze, forum - spójrz tutaj!)
Chirurgia ręki jest szczególnym kierunkiem traumatologii, którego pojawienie się nie było przypadkowe. W końcu ręka (dłoń) ma bardzo złożoną strukturę anatomiczną, zza czego istnieją duże szanse na rozwój różnorodnych chorób i urazów, które wymagają od specjalisty w tej dziedzinie wiedzy i umiejętności, które obejmują nie tylko traumatologię, ale także pełny szereg innych ościennych specjalności. Wymienimy tylko niektóre z nich:
 • Chirurgia ogólna.
 • Chirurgia naczyniowa.
 • Mikrochirurgia ręki.
 • Mikrochirurgia palców.
 • Chirurgia plastyczna.
 • Neurologia.
Wiele lat pracy w dziedzinie medycyny rekonstrukcyjnej kończyn górnych, polegającej na leczeniu zerwania ścięgien, urazów tkanek miękkich, anomalii rozwojowych, replantacji, mikrochirurgii naczyń i zakończeń nerwowych, a także wielu innych zaburzeń o traumatycznym i patologicznym charakterze, pozwala nam stwierdzić z pewnością, że personel naszego centrum chirurgii ręki nie ma nierozwiązywalnych zadań! Kiedy stawką jest nie tylko zdrowie ręki, ale możliwość normalnego istnienia człowieka, jego zdolność do pracy, a nawet przyszłość, niezwykle ważne jest zrozumienie, że interwencje rekonstrukcyjne, mikrochirurgiczne i inne procesy medyczne powinny być wykonywane wyłącznie przez profesjonalnych specjalistów! https://www.khirurgiya-kisti.org/

Najlepsza chirurgia ręki w Polsce

Chirurgia ręki Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Białystok, Gdańsk. Operacja reki bez ubezpieczenia (chirurgia ręki Warszawa cennik, opinie, najlepsi lekarze, forum - spójrz tutaj!)
Jeśli pacjent ma do czynienia z kwestią przywracania całej ręki lub jej poszczególnych składników, które stało się konieczne z powodu urazu lub choroby, specjaliści z naszego działu dobiorą najbardziej skuteczną metodę, która pozwala osiągnąć wysokie wyniki. Każdego dnia wykonujemy różne prace z pacjentami z różnymi problemami rąk. W tym zabiegi chirurgiczne. Zwracamy naszym pacjentom możliwość w pełni żyć, co jest możliwe dzięki temu, że człowiek może w pełni korzystać z aparatu dłoniowego bez bólu, dyskomfortu i ograniczonej ruchomości.
Unikalność anatomii ręki w połączeniu z szeroką gamą patologii – główne czynniki wskazujące, że lekarze zajmujący się tą dziedziną, muszą być wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. I takie właśnie są pracownicy naszego oddziału chirurgii ręki. Dla naszych lekarzy nie ma nierozwiązywalnych problemów w zakresie chorób i urazowych uszkodzeń ręki. Zawsze podchodzimy do problemów każdego pacjenta indywidualnie. Odpowiednio, znajduje to odzwierciedlenie w rozwoju przebiegu leczenia i dalszej rehabilitacji, co dzieje się indywidualnie i zależy od patologii lub urazu pacjenta.

Nasz numer telefonu kontaktowego do komunikacji: +38 066 413 5155

Nasze zalety

Chirurgia ręki Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Białystok, Gdańsk. Operacja reki bez ubezpieczenia (chirurgia ręki Warszawa cennik, opinie, najlepsi lekarze, forum - spójrz tutaj!)
 • Przystępne ceny za dowolne operacje na ręce. Warto zauważyć, że cena za chirurgię ręki w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i innych miastach Polski jest znacznie wyższa niż w naszym centrum. W tym samym czasie jakość naszego leczenia nie jest gorsza niż w żadnym europejskim centrum chirurgii ręki! Podajmy najprostszy przykład: bardziej opłacalne byłoby latanie samolotem lub podróżowanie autobusem/pociągiem na Ukrainę, do miasta Charków, w celu przeprowadzenia wszystkich koniecznych działań medycznych, niż przeprowadzenie takich samych procedur w Polsce w miejscu zamieszkania.
 • Profesjonalny zespół. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają imponujące doświadczenie udanej działalności w dziedzinie chirurgii ręki.
 • Nowoczesne podejście. Chirurgia, mikrochirurgia i chirurgia plastyczna ręki w naszym centrum są wykonywane przy użyciu najbardziej aktualnych na dzisiaj naukowych i technicznych osiągnięć na świecie.
 • Niezawodne techniki. Używamy tylko sprawdzonych technik leczenia różnych uszkodzeń anatomii ręki, chorób degeneracyjno-dystroficznych, jak również patologii ortopedycznych i wrodzonych. 
 • Ponad 30 lat udanej praktyki. Nasz oddział chirurgii ręki powstał w 1985 roku, co świadczy o ogromnym doświadczeniu i umiejętnościach, które zostały zgromadzone przez tak długi okres.
 • Wysokiej jakości diagnostyka. Aby dokładnie określić chorobę i jej lokalizację, są używane wyłącznie najnowocześniejsze metody diagnostyczne, które są przeprowadzane przy pomocy bardzo skutecznego sprzętu i narzędzi.
 • Często zwracają się do nas obywatele Polski. Jesteśmy dumni z faktu, że Polacy regularnie przyjeżdżają do nas, aby otrzymać tę lub inną opiekę medyczną. Opowiadają o nas także swoim przyjaciołom i krewnym, którzy również kontaktują się z nami.

Co oferuje nasze centrum chirurgii ręki?

 • Neuropatia kompresyjna. 
 • Zespoły tunelowe (zespół kanału nadtwardówkowego, zespół kubitowy, zespół kanału Guyona). 
 • Stawiące zapalenie więzadeł (choroba Nott'a).
 • fibromatoza dłoniowa lub przykurcz Dupuytrena.
 • Najbardziej zróżnicowane (i w dowolnej formie) zaburzenia degeneracyjno-dystroficzne stawów ręki i jej poszczególnych części.
 • Hygromas.
 • Choroby i nowotwory ręki, których usunięcie jest możliwe tylko poprzez zastąpienie wad kości i tkanek miękkich.
 • Uszkodzenia ścięgien zginaczy i prostowników.
 • Patologie sportowe.
 • Różne urazy dłoni.
 • Urazy więzadeł stawów.
 • Złamania i inne urazy paliczków palców, kości śródręcza, kości nadgarstka, kości przedramienia i stawu łokciowego.
 • Złamania kości łódkowatej, fałszywe połączenie kości łódkowatej.
 • Uszkodzenia nerwów środkowych i łokciowych, a także inne uszkodzenia naczyń obwodowych i nerwów.
 • Wrodzone patologie ręki, w tym choroby splotu ramiennego.
 • Odmrożenia i oparzenia.
 • Zaburzenia reumatoidalne.
 • Plastyczne procesy medyczne.
 • Replantacja palców, dłoni, innych części kończyn górnych. 

Chirurgia ręki przy urazach

Chirurgia ręki Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Białystok, Gdańsk. Operacja reki bez ubezpieczenia (chirurgia ręki Warszawa cennik, opinie, najlepsi lekarze, forum - spójrz tutaj!)
Ręka jest jednym z najbardziej skomplikowanych narządów w ludzkim ciele, praca medyczna z nim wymaga ogromnego zapasu wiedzy i umiejętności. Jest to konieczne, aby dokładnie zidentyfikować problemy charakterystyczne, a następnie je rozwiązać. Zdarzają się przypadki, kiedy ludzie, cierpiący na ból, drętwienie i dyskomfort w ręce, nie mają możliwości znalezienia specjalisty dla siebie, a zatem nie mogą uzyskać profesjonalnej pomocy w zakresie, którego potrzebują. A to jest obarczone poważnymi komplikacjami.
Bardzo ważne jest, aby zrozumieć jedną prostą prawdę: wybór miejsca leczenia ręki ma ogromne znaczenie, ponieważ wpływa na przyszłą wydolność człowieka. Oczywiście, jeśli wystąpił uraz ręki w Polsce, należy jak najszybciej udać się do specjalisty, który może udzielić pierwszej pomocy. A najlepiej, żeby nie jechać gdzieś daleko. Wszystko musi być zrobione bardzo, bardzo szybko! Jednakże, kiedy pierwsza pomoc została udzielona, stan jest ustabilizowany, bardzo ważne jest, aby spokojnie i trzeźwo zdecydować, jak postępować dalej. Ponieważ najważniejszy i odpowiedzialny etap jest przed nami – leczenie i rehabilitacja, które powinny być wykonywane wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. 
Jeśli chcesz, aby kończyna była wydolna, a uzyskany uraz został zapomniany z czasem, zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się wyłącznie z wąskimi specjalistami, którzy od lat zajmują się mikrochirurgią palców rąk. Specjaliści ci czekają na Ciebie w Regionalnym centrum chirurgii ręki w Charkowie! Również do Twojej dyspozycji są najnowocześniejszy sprzęt, instrumenty, preparaty i inne elementy, bez których nie można wykonać naprawdę wysokiej jakości i efektywne przeprowadzenie operacji na kościach rąk.

Opinie na temat prowadzonej przez nas chirurgii ręki w Charkowie od pacjentów z Polski

I wreszcie, aby nie być gołosłownymi, podamy jako przykład kilka opinii przesłanych do nas przez e-mail od pacjentów z Polski o prowadzonej w naszym oddziale mikrochirurgii ręki:
Dzień dobry! To jest Państwa dawna pacjentka Zuzanna z Wrocławia. Piszę, aby podziękować Państwu. W Państwa centrum chirurgii ręki zostałam dosłownie przywrócona do życia! Cieszę się, że szczęśliwym zbiegiem okoliczności replantacja palców została wykonana właśnie u Państwa, a nie w klinice chirurgii ręki we Wrocławiu. Ponieważ, niestety, można przeczytać zupełnie różne opinie o klinice chirurgii ręki we Wrocławiu i nie zawsze są one pozytywne... Teraz moja ręka jest w doskonałym porządku, chociaż po doświadczonym wypadku pomyślałem, że zostanę bez dwóch palców. Jesteście Państwo prawdziwymi mistrzami swojej sprawy! Dziękuję Państwu za to!.
Dzień dobry, Pan Jarosław! To pisze Pana pacjent Jan z Krakowa. Przyjeżdżałem do Pana z komplikacjami po doświadczonym wypadku samochodowym, kiedy miałem uszkodzone ścięgna zginaczy i prostowników, a także musiałem wykonać bardzo poważną operację na ręce po złamaniu. Wtedy chirurgia ręki w Krakowie nie okazała się najlepsza, a moja ciocia poradziła, żebym się z Panem skontaktował. Doradzili to nasi krewny ze Lwowa. Dziękuję za Pana pracę, moje ręce znowu mnie się słuchają! Kto tego nie przeżył, nie wie, co to jest! Jeszcze raz dziękuję Panu!
Cześć, Panowie Oleg i Jarosław! To Franciszek z Białegostoku. Przyjeżdżałem do Waszego oddziału za radą mojego przyjaciela z Kijowa Wiktora, który leczył się u Was jeszcze w 2016 roku. Miałem wtedy problemy z zakończeniami nerwowymi na lewej ręce. Abyście mnie przypomnieliście sobie, przypomnię Wam, że jeszcze dyskutowaliśmy o cenach za chirurgię ręki w Krakowie i Białymstoku na dzisiaj. Byliście jeszcze bardzo zaskoczony. Jednak piszę do Was z innego powodu. Chcę wyrazić moją wdzięczność! Bardzo mi pomogliście!
Tags: Chirurgia ręki Warszawa, Chirurgia ręki Kraków, Chirurgii Ręki Wrocław, Chirurgia ręki Poznań...

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Повреждение срединного и локтевого нерва (Туннельный синдром)

ПОВРЕЖДЕНИЕ СРЕДИННОГО И ЛОКТЕВОГО НЕРВА Повреждение нерва кисти – довольно распространенная проблема, которая относится к тяжелым видам травм, так как выражается полной или частичной нетрудоспособностью, необходимостью смены деятельности и даже может стать основанием для инвалидности. Причины для такого рода повреждений могут быть самыми различными: удар, сдавливание, ранение, а также многие другие травмирующие процессы. 

Повреждение сухожилий сгибателей и разгибателей пальцев кисти (Травма кисти г. Харьков)

ПОВРЕЖДЕНИЕ СУХОЖИЛИЙ СГИБАТЕЛЕЙ И РАЗГИБАТЕЛЕЙ КИСТИ Руки – одни из наиболее подверженных травмам частей в теле человека. Как ни странно, но мы нередко даже не замечаем, как у нас появляются на руках ушибы, царапины, придавливания. Безусловно, большинство из подобных травм не несут особой угрозы нормальному существованию человека. Однако бывает и так, что травма приводит к более серьезным последствиям, например, происходит повреждение сухожилий сгибателей и/или разгибателей пальцев кисти.

Переломы фаланг пальцев кисти: лечение, реабилитация и полное восстановление

ПЕРЕЛОМ ФАЛАНГ ПАЛЬЦЕВ КИСТИ: ЛЕЧЕНИЕ, РЕАБИЛИТАЦИЯ, ПОЛНОЕ ВОССТАНОВЛЕНИЕ Перелом фаланг пальцев кисти появляется вследствие как прямой травмы (падение, удар), так и непрямой (выкручивание, зажимание). И именно это и влияет на тип перелома фаланг пальцев кисти и лечение, которое будет применяться для устранения проблемы. Специалисты разделяют переломы по такому принципу: косые; поперечные; оскольчатые; винтообразные.

Хирургия кисти Харьков, Центр хирургии кисти в Харькове

ВЫСОКОТОЧНАЯ ХИРУРГИЯ КИСТИ В ХАРЬКОВЕ И ОБЛАСТИ Наш центр хирургии кисти – это высококачественные и современные диагностика, лечение и изучение самых различных травм и заболеваний верхних конечностей, которые требуют сложных реабилитационных мероприятий с применением микрохирургических и реконструктивных методик. В нашем центре всегда к Вашим услугам лучшие хирурги Харькова, за плечами которых не только практическая хирургия кисти в Харькове и других крупных городах Украины, но и заграницей! Также немаловажную роль в успешности нашего лечения играют две главные составляющие: