К основному контенту

Високоякісна європейська хірургія кисті у Львові

Високоякісна європейська хірургія кисті у Львові
Кисть руки має складну анатомію, і цей фактор впливає на високий ризик появи різних патологій, а також в цілому на схильності до травм даної частини тіла. Різноманітні захворювання і травми, і, відповідно, супутні їм ураження кісток, тканин, нервів, сухожиль, виникають раптово, і неможливо спрогнозувати не тільки їх поява, а й наслідки, які вони можуть спричинити. А наслідки можуть бути дуже серйозними!

      Якщо у Вас, або у кого-то з Ваших близьких, трапилася якась травматична ситуація, або є підозра на появу тієї чи іншої патології (можливо, цей факт навіть доведено фахівцями), то Ви повинні віддавати собі звіт в тому, що Вам потрібні тільки кращі кистьові хірурги, для яких мікрохірургія кисті – один з напрямків, який систематично і з успіхом практикується! Ці ж лікарі, до того ж, повинні бути і прекрасними пластичними хірургами! В іншому ж випадку, Ви ризикуєте залишитися до кінця життя з обмеженою рухливістю руки або зовсім позбутися її працездатності! Є про що замислитись, чи не так?

Хірургія кисті у Львові: Стрий, Трускавець, Новий Розділ, Дрогобич, Червоноград та інші міста

Хірургія кисті – це особливий напрямок травматології, поява якого не була випадковою. Адже кисть має дуже складну анатомічну будову, через що високі шанси розвитку найрізноманітніших захворювань і пошкоджень, які вимагають від фахівця, що займається даним напрямком, знань і навичок, що поширюються не тільки на травматологію, а й на цілий ряд інших, суміжних спеціальностей. Перерахуємо лише деякі з них:
 • Загальна хірургія.
 • Мікрохірургія пальців рук.
 • Мікрохірургія кисті.
 • Судинна хірургія.
 • Неврологія.
 • Пластична хірургія.
Багаторічна праця в галузі реконструктивної медицини верхніх кінцівок, яка полягає в лікуванні розривів сухожиль, пошкоджень м'яких тканин, аномалій розвитку, реплантації, мікрохірургії судин і нервових закінчень, а також багатьох інших порушень травматичного і патологічного характеру, дозволяють нам з упевненістю заявляти, що для співробітників нашого центру хірургії кисті не існує нерозв'язних задач! Коли мова йде не просто про здоров'я кисті, а про можливість нормального існування людини, його працездатність і навіть майбутнє, то вкрай важливо розуміти, що реконструктивні втручання, мікрохірургічні заходи та інші лікувальні процеси – повинні виконуватися виключно високопрофесійними фахівцями! https://www.khirurgiya-kisti.org/

Краща хірургія кисті у Львові та області

Високоякісна європейська хірургія кисті у Львові
Якщо перед пацієнтом постане питання про відновлення всієї кисті або окремих її складових, що стало необхідним через травму або хворобу, фахівці нашого відділення підберуть найбільш ефективну методику, яка дозволяє домогтися високих результатів. Ми щодня проводимо різні роботи з пацієнтами із найрізноманітнішими проблемами рук. У тому числі і хірургічні втручання. Ми повертаємо нашим пацієнтам здатність повноцінно жити, що стає можливим завдяки тому, що людина може повноцінно використовувати свій кистьовий апарат без хворобливих відчуттів, дискомфорту і обмеженості рухливості.
      Унікальність анатомії кисті в сукупності з широким спектром патологій – головні чинники, які говорять про те, що лікарі, які займаються даним напрямком, повинні бути висококваліфікованими фахівцями. І саме такими є співробітники нашого відділення хірургії кисті. Для наших лікарів не існує нерозв'язних задач в області захворювань і травматичних уражень кисті. Ми завжди підходимо до проблем кожного пацієнта індивідуально. Відповідно, це впливає на розробку курсу лікування і подальшу реабілітацію, що завжди відбувається в індивідуальному порядку, і залежить від наявної патології або травми у хворого.
      Наші контактні номери для зв'язку:
 • +38 (066) 413-51-55
 • +38 (050) 323-13-90

Наші переваги

 • Доступні ціни за хірургію кисті. 

Має сенс відзначити, що ціна за хірургію руки у Львові не нижче, ніж в нашому центрі. При цьому якість нашого лікування не гірше, ніж в будь-якому європейському центрі хірургії кисті! 

 • Високопрофесійний колектив. 

В нашу команду входять виключно кваліфіковані фахівці, за плечима яких вражаючий досвід успішної діяльності в області кистьовий хірургії.

 • Сучасний підхід. 

Хірургія, мікрохірургія та пластична хірургія кисті в нашому центрі здійснюються за допомогою найактуальніших на сьогоднішній день наукових і технічних досягнень в світі.

 • Перевірені методики. 

Ми використовуємо для лікування найрізноманітніших уражень анатомії кисті, дегенеративно-дистрофічних захворювань, а також ортопедичних та вроджених вад тільки надійні методики.

 • Більше 30 років успішної практики.

Наше відділення хірургії кисті засноване в 1985 році, що говорить про величезний досвід і навики, які були накопичені за такий тривалий термін.

 • Високоякісна діагностика.

Для точного визначення захворювання і його місцезнаходження використовуються виключно найсучасніші методи діагностики, які проводяться за допомогою високо результативного оснащення та інвентарю.

 • До нас часто звертаються львів'яни. 

Ми горді тим фактом, що жителі Львова та Львівської області (як і інших регіонів України) регулярно приїжджають до нас для отримання тієї чи іншої медичної допомоги. А також розповідають про нас своїм друзям і родичам, які потім теж до нас звертаються.

Харківська травматологія для Львова та Львівської області

Високоякісна європейська хірургія кисті у Львові
Дуже важливо розуміти одну просту істину: вибір місця лікування руки має колосальне значення, тому що впливає на майбутню працездатність людини! Звісно, якщо сталася травма кисті у Львові, то необхідно в максимально короткі терміни звернутися до фахівця, який зможе надати першу допомогу. І, бажано, для цього не їхати кудись далеко. Тобто максимально швидко повинен бути знайдений травмпункт у Львові! Однак, коли перша допомога надана, стан стабілізовано, дуже важливо спокійно і тверезо вирішити, що робити далі. Бо попереду найважливіший і відповідальний етап – лікування і реабілітація, які повинні проводитися тільки висококласними фахівцями.
      Якщо Ви хочете, щоб кінцівка знов була працездатною, а отримана травма згодом забулася, то ми наполегливо рекомендуємо звертатися виключно до вузьких спеціалістів, далеко не перший рік працюючих в області мікрохірургії пальців рук. Саме такі фахівці Вас чекають у відділенні хірургії кисті при Харківській міській клінічній лікарні №31! Також до ваших послуг найсучасніше оснащення, інструменти, препарати та інші елементи, без яких неможливо по-справжньому якісне і результативне проведення операцій на кістках рук.

Відгуки про нашу мікрохірургії кисті від жителів Львова

В якості прикладу наведемо два надісланих нам на електронну пошту відгуків від пацієнтів зі Львова про здійснювану в нашому відділенні мікрохірургії кисті:
Здрастуйте, Ярослав Олегович! Це Женя. Я приїжджав до вас на лікування з містечка Червоноград, що на Львівщині. Це сталося після того, як в рідній поліклініці мені прописали лікування тунельного синдрому маззю ... Пишу вам, щоб подякувати, адже цілий рік до цього я не міг нормально працювати за комп'ютером, спати, жити. А тепер моє життя таке, як було до появи цієї клятої хвороби. Я знову повноцінно працюю за комп'ютером, граю в комп'ютерні ігри, підтягуюся, віджимаюся від підлоги. Загалом, у мене нормальне життя. І це все завдяки вам, Ярослав Олегович, і вашому колезі Олегу Федоровичу!
Добрий день, любі доктора! Пише людина, яку ви буквально врятували від бідності. Адже якби ви не вилікували мені руку від контрактури Дюпюітрена, то я б залишився без роботи, а мені 54 роки. Чи не найкращий вік для зміни професійної діяльності, якою займався майже 35 років поспіль? Забув представитися. Це Микола зі Львова. Я до вас приїхав після того, як мені не допомогли в хірургії при Львівській залізничній лікарні. Дякую вам за вашу роботу і роботу ваших колег!

По яких напрямках працює наш центр хірургії кисті?

 • Компресійні нейропатії.
 • Синдром зап'ястного (зап'ясткового) каналу (зап'ястковий тунельний синдром, синдром каналу Гійона, кубітальний синдром, синдром карпального каналу).
 • Ураження серединного та ліктьового нервів, а також інші ушкодження периферичних судин і нервів.
 • Стенозуючий лігаментит (хвороба Нотта, або «палець, що клацає»).
 • Контрактура Дюпюїтрена (долонний фіброматоз, хвороба Дюпюїтрена).
 • Найрізноманітніші (і в будь-якій формі) дегенеративно-дистрофічні порушення суглобів кисті та окремих її частин.
 • Захворювання та пухлини кисті, усунення яких можливі тільки за допомогою заміни виниклих дефектів на кістках і м'яких тканинах.
 • Гігроми.
 • Ураження сухожилків розгиначів та згиначів.
 • Спортивні патології.
 • Різні травми кисті.
 • Травми зв'язок суглобів.
 • Переломи та інші травми фаланг пальців, п'ясткових кісток, кісток зап'ястя, кісток передпліччя і ліктьового суглоба.
 • Переломи човноподібної кістки, несправжній суглоб (псевдоартроз) човноподібної кістки.
 • Вроджені патології кисті, включаючи захворювання плечового сплетення.
 • Відмороження та опіки.
 • Ревматоїдні порушення.
 • Пластичні заходи.
 • Реплантація пальців, кисті, інших частин верхніх кінцівок.

Комментарии

 1. А адрес и тел.для звонков из-за границы есть?

  ОтветитьУдалить
 2. А де саме ви приймаєте у Львові?

  ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Повреждение срединного и локтевого нерва (Туннельный синдром)

ПОВРЕЖДЕНИЕ СРЕДИННОГО И ЛОКТЕВОГО НЕРВА Повреждение нерва кисти – довольно распространенная проблема, которая относится к тяжелым видам травм, так как выражается полной или частичной нетрудоспособностью, необходимостью смены деятельности и даже может стать основанием для инвалидности. Причины для такого рода повреждений могут быть самыми различными: удар, сдавливание, ранение, а также многие другие травмирующие процессы. 

Повреждение сухожилий сгибателей и разгибателей пальцев кисти (Травма кисти г. Харьков)

ПОВРЕЖДЕНИЕ СУХОЖИЛИЙ СГИБАТЕЛЕЙ И РАЗГИБАТЕЛЕЙ КИСТИ Руки – одни из наиболее подверженных травмам частей в теле человека. Как ни странно, но мы нередко даже не замечаем, как у нас появляются на руках ушибы, царапины, придавливания. Безусловно, большинство из подобных травм не несут особой угрозы нормальному существованию человека. Однако бывает и так, что травма приводит к более серьезным последствиям, например, происходит повреждение сухожилий сгибателей и/или разгибателей пальцев кисти.

Переломы фаланг пальцев кисти: лечение, реабилитация и полное восстановление

ПЕРЕЛОМ ФАЛАНГ ПАЛЬЦЕВ КИСТИ: ЛЕЧЕНИЕ, РЕАБИЛИТАЦИЯ, ПОЛНОЕ ВОССТАНОВЛЕНИЕ Перелом фаланг пальцев кисти появляется вследствие как прямой травмы (падение, удар), так и непрямой (выкручивание, зажимание). И именно это и влияет на тип перелома фаланг пальцев кисти и лечение, которое будет применяться для устранения проблемы. Специалисты разделяют переломы по такому принципу: косые; поперечные; оскольчатые; винтообразные.

Хирургия кисти Харьков, Центр хирургии кисти в Харькове

ВЫСОКОТОЧНАЯ ХИРУРГИЯ КИСТИ В ХАРЬКОВЕ И ОБЛАСТИ Наш центр хирургии кисти – это высококачественные и современные диагностика, лечение и изучение самых различных травм и заболеваний верхних конечностей, которые требуют сложных реабилитационных мероприятий с применением микрохирургических и реконструктивных методик. В нашем центре всегда к Вашим услугам лучшие хирурги Харькова, за плечами которых не только практическая хирургия кисти в Харькове и других крупных городах Украины, но и заграницей! Также немаловажную роль в успешности нашего лечения играют две главные составляющие: