К основному контенту

Висококваліфікована європейська хірургія кисті в Рівному

Хирургия кисти Ровно. Травматолог Рівне відгуки. Міжнародний центр ортопедії та травматології Рівне
Ми, як професіонали в області кистьової хірургії, які далеко не перший рік працюють в даній сфері, добре знаємо, що хірургія кисті в Україні представлена ??досить широко. Однак, на жаль, велика присутність різноманітних державних і приватних клінік, а також окремих фахівців – не є гарантією того, що Вам нададуть якісну допомогу.
Сумно, але схожа ситуація відбувається і в такій області, як хірургія кисті в Рівному та в цілому по даному регіону. Справедливості заради треба сказати, що не тільки в Рівному, але й в столиці, і в багатьох інших точках країни ситуація спостерігається далеко не завжди радісна... Ми це знаємо не тільки тому, що "варимося" в цій сфері, але ще й з тієї простої причини, що до нас регулярно приїжджають люди з різних кінців України. Одних пацієнтів не влаштовують за хірургію кисті ціни в їх регіоні, інших – якість лікування. Але найпоширеніші випадки – це коли пацієнт незадоволений і результатами лікування, і цінами за мікрохірургію кисті в Рівному, Дубно, Острозі, Вараше, Здолбунові, Києві, Одесі, Миколаєві, Ужгороді та інших містах країни.

Наше відділення хірургії кисті знаходиться в місті Харкові при Харківській міській клінічній лікарні №31 (Харків, Харківська область, проспект Любові Малої, 4). Ми виконуємо високоточні діагностичні процедури і професійне лікування найрізноманітніших порушень, як травматичного, так і дегенеративно-дистрофічного характеру, що вимагають складних хірургічних операцій із застосуванням мікрохірургічних і реконструктивних підходів. Керівники центру хірургії кисті – Слабунов Ярослав Олегович і Артюшенко Олег Федорович.
Контактні номери телефонів для зв'язку:
 • +38 (050) 323 1390
 • +38 (066) 413 5155

Чому Вам треба звернутися саме в наш центр хірургії кисті?

Хирургия кисти Ровно. Травматолог Рівне відгуки. Міжнародний центр ортопедії та травматології Рівне
Вибір місця для лікування кисті – вкрай важливе завдання, яке стоїть як перед людиною, що отримала ту чи іншу травму або патологію, так і перед його рідними і близькими, які зобов'язані забезпечити рідну людину необхідним лікуванням, або, як мінімум, простежити, щоб хворий звернувся до грамотних фахівцям. Так, ми прекрасно розуміємо, що коли тільки-тільки відбулася яка-небудь травма, то людям, які опинилися в подібній ситуації, в цей момент менше за все є діло до вибору місця отримання першої допомоги. Найголовніше в такий момент – якнайшвидше її отримати. Але також важливо розуміти, що якщо потім не звернутися до кваліфікованих лікарів, то високі шанси, що людина до кінця життя буде мати проблеми з верхніми кінцівками – що, в свою чергу, буде відображатися і на звичайній, і на професійній діяльності.
Хірургія, мікрохірургія та пластична хірургія кисті в нашому центрі здійснюється за допомогою найактуальніших на сьогоднішній день наукових досягнень в світі. Ми використовуємо для лікування найрізноманітніших уражень анатомії кисті, захворювань, а також ортопедичних та вроджених вад тільки перевірені методики. Необхідно ще додати, що для точного визначення захворювання і його місцезнаходження використовуються виключно найсучасніші методи діагностики, які проводяться за допомогою високо результативного оснащення та інвентарю.

Що робити, якщо трапилася травма кисті в Рівному або в будь-якому іншому місці області?

Хирургия кисти Ровно. Травматолог Рівне відгуки. Міжнародний центр ортопедії та травматології Рівне
Важливо розуміти, що при ненаданні грамотної першої допомоги, не кажучи вже про те, щоб людину доставити в кваліфікований центр хірургії кисті, пацієнт може померти від втрати крові протягом 15-20 хвилин! Настільки швидку смерть здатні викликати, наприклад, глибокі рани передпліччя, коли пошкоджена одна або дві артерії. І якщо вчасно не вжити необхідних заходів, то висока ймовірність втратити людину.
Перша допомога, про яку піде мова в цьому абзаці, являє собою самодопомогу (коли потерпілий допомагає сам собі), або взаємну допомогу (коли поруч є люди, здатні допомогти). Наш опит в сфері мікрохірургії кисті в Рівному позволяє досконально розглянути першу допомогу при пошкодженнях кисті, і дати кваліфіковані рекомендації. Також ми розглянемо і найбільш поширені помилки, які ми нерідко спостерігаємо в своїй практиці, коли в наше відділення хірургії кисті при Міській клінічній лікарні №31 надходять такі пацієнти.
Що може стати причиною смерті людини при пораненні кисті руки? Є три основні чинники, які вкрай важливо враховувати:
 • Найнебезпечніше в такому випадку – кровотеча. У такій ситуації, час до настання смерті може обчислюватися хвилинами!
 • Друга за небезпекою причина – травматичний шок. Без надання кваліфікованої допомоги людина може померти протягом лічених годин.
 • Також важливим аспектом є інфекція, яка може дати про себе знати через кілька днів, тижнів або місяців після події, якщо пацієнт не отримав професійну допомогу.
Відповідно, найважливішим моментом при наданні першої допомоги є зупинка кровотечі і запобігання появи травматичного шоку, який виникає через сильні больові відчуття. Тому треба в таких ситуаціях якнайшвидше звернутись в Обласну лікарню в місті Рівне, в травматологію, чи будь-який інший медичний заклад для отримання швидкої допомоги. Протидія можливим інфекціям та рішення з приводу подальшого лікування може бути зроблено пізніше.

Які отримують відгуки наші хірурги та травматологи від пацієнтів з Рівного відгуки

Щоб не бути голослівними, в якості підтвердження вищесказаного, наведемо декілька надісланих нам відгуків про здійснювану нами хірургію та травматологію в нашому відділенні мікрохірургії кисті від людей з міста Рівне та Рівненської області.
Здрастуйте, Ярослав Олегович! Це Андрій з Острога, який мало не спізнився на потяг, коли їхав до вас на операцію)) Пам'ятайте такого разгільдяя?))) Я ще з таксі з Рівного вам дзвонив, казав, що треба відміняти операцію, а в результаті встиг, і все пройшло гарно! До того, як до вас приїхати, я звертався в обласну лікарню в Рівному, але мало це чогось стабільного дало. Пишу вам, щоб сказати, що у мене все добре, що від гігроми не лишилося і сліду! Велике спасибі за вашу роботу!!
Мої вітання, Олег Федорович та Ярослав Олегович! Це Андрій з Дубно (Рівненська область). Я приїжджав до вас в відділення за порадою від Макса з Хакрова, який в 2016м у вас лікувався. В мене же були проблеми з нервовими закінченнями. Ми ще обговорювали з вами, які за лікування, і зокрема за мікрохірургію кисті в Рівному ціни, і ви ще мені радили, де краще проходити огляди, коли я повернусь додому. До речі, до цього я відвідував один нібито міжнародний центр ортопедії та травматології в Рівному, але це майже нічого не дало. А ви зуміли зробити так, що я тепер повністю здорова людина! Пишу вам, щоб висловити свою подяку! Ви мені дуже сильно допомогли! 
«Добрий день, дорогі мої лікарі центру хірургії кисті при 31-й лікарні міста Харкова! Пише ваша колишня пацієнта Богдана, а тепер повністю здорова людина. Цілий рік я промучилася з ураженням сухожилків розгиначів, які ще намагалася лікувати у приватого травматолога в рідному Рівному, а воно вперто через деякий час знову мене турбувало. Треба сказати, що через 3 місяці я прочитала в інтернеті про цього травматолога з Рівного відгуки, і зрозуміла, що треба шукати іншого фахівця. Звичайно, шкода втрачені гроші і час, але добре, що я дізналася про ваше відділення і не злякалася приїхати до вас! Дуже щаслива, що потрапила до вас. І рука гарно працює і зовні все дуже акуратно виглядає. Я задоволена! Дякую!»

Які напрямки доступні в нашому міжнародному центрі ортопедії та травматології для жителів Рівного?

 • Компресійні нейропатії.
 • Синдром зап'ястного (зап'ясткового) каналу (зап'ястковий тунельний синдром, синдром каналу Гійона, кубітальний синдром, синдром карпального каналу).
 • Ураження серединного та ліктьового нервів, а також інші ушкодження периферичних судин і нервів.
 • Стенозуючий лігаментит (хвороба Нотта, або «палець, що клацає»).
 • Контрактура Дюпюїтрена (долонний фіброматоз, хвороба Дюпюїтрена).
 • Найрізноманітніші (і в будь-якій формі) дегенеративно-дистрофічні порушення суглобів кисті та окремих її частин.
 • Захворювання та пухлини кисті, усунення яких можливі тільки за допомогою заміни виниклих дефектів на кістках і м'яких тканинах.
 • Гігроми.
 • Ураження сухожилків розгиначів та згиначів.
 • Спортивні патології.
 • Різні травми кисті.
 • Травми зв'язок суглобів.
 • Переломи та інші травми фаланг пальців, п'ясткових кісток, кісток зап'ястя, кісток передпліччя і ліктьового суглоба.
 • Переломи човноподібної кістки, несправжній суглоб (псевдоартроз) човноподібної кістки.
 • Вроджені патології кисті, включаючи захворювання плечового сплетення.
 • Відмороження та опіки.
 • Ревматоїдні порушення.
 • Пластичні заходи.
 • Реплантація пальців, кисті, інших частин верхніх кінцівок.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Повреждение срединного и локтевого нерва (Туннельный синдром)

ПОВРЕЖДЕНИЕ СРЕДИННОГО И ЛОКТЕВОГО НЕРВА Повреждение нерва кисти – довольно распространенная проблема, которая относится к тяжелым видам травм, так как выражается полной или частичной нетрудоспособностью, необходимостью смены деятельности и даже может стать основанием для инвалидности. Причины для такого рода повреждений могут быть самыми различными: удар, сдавливание, ранение, а также многие другие травмирующие процессы. 

Повреждение сухожилий сгибателей и разгибателей пальцев кисти (Травма кисти г. Харьков)

ПОВРЕЖДЕНИЕ СУХОЖИЛИЙ СГИБАТЕЛЕЙ И РАЗГИБАТЕЛЕЙ КИСТИ Руки – одни из наиболее подверженных травмам частей в теле человека. Как ни странно, но мы нередко даже не замечаем, как у нас появляются на руках ушибы, царапины, придавливания. Безусловно, большинство из подобных травм не несут особой угрозы нормальному существованию человека. Однако бывает и так, что травма приводит к более серьезным последствиям, например, происходит повреждение сухожилий сгибателей и/или разгибателей пальцев кисти.

Переломы фаланг пальцев кисти: лечение, реабилитация и полное восстановление

ПЕРЕЛОМ ФАЛАНГ ПАЛЬЦЕВ КИСТИ: ЛЕЧЕНИЕ, РЕАБИЛИТАЦИЯ, ПОЛНОЕ ВОССТАНОВЛЕНИЕ Перелом фаланг пальцев кисти появляется вследствие как прямой травмы (падение, удар), так и непрямой (выкручивание, зажимание). И именно это и влияет на тип перелома фаланг пальцев кисти и лечение, которое будет применяться для устранения проблемы. Специалисты разделяют переломы по такому принципу: косые; поперечные; оскольчатые; винтообразные.

Хирургия кисти Харьков, Центр хирургии кисти в Харькове

ВЫСОКОТОЧНАЯ ХИРУРГИЯ КИСТИ В ХАРЬКОВЕ И ОБЛАСТИ Наш центр хирургии кисти – это высококачественные и современные диагностика, лечение и изучение самых различных травм и заболеваний верхних конечностей, которые требуют сложных реабилитационных мероприятий с применением микрохирургических и реконструктивных методик. В нашем центре всегда к Вашим услугам лучшие хирурги Харькова, за плечами которых не только практическая хирургия кисти в Харькове и других крупных городах Украины, но и заграницей! Также немаловажную роль в успешности нашего лечения играют две главные составляющие: